Ανθρώπινο Δυναμικό

ΔΙΟΙΚΗΣΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ:

Αλέξανδρος Μαζαράκης Αινιάν, Καθηγητής του Τμήματος Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Τηλ. 24210 74845, 74893

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ:

Παναγιώτης Βερίλλης, Επίκουρος Καθηγητής του Τμήματος Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος

Τηλ. 24210 93248

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΩΝ ΠΕΘ

Παναγιώτης Βερίλλης, Επικ. Καθηγητής

Τμήμα Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος

Φοίβη Γιαννίση, Αναπλ. Καθηγήτρια

Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Αλέξανδρος Μαζαράκης Αινιάν, Καθηγητής

Τμήμα Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Χρυσή Χατζόγλου, Καθηγήτρια

Τμήμα Ιατρικής

ΕΚΔΟΤΙΚΗ-ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ:

Τσιουβάκας Δημήτρης

Fax: 2421074497

E-mail: dtsiouvakasΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Σοφία Μελαχροινάκη

Γραφίστρια